۱۴۰۳-۰۵-۰۳
  • facebook
  • twitter
  • telegram
  • instagram

فروشگاه شهروند شعبه سیار راه‌اندازی کرد

  • ۱۴۰۲-۰۲-۱۹

فرورتیش‌آنلاین: یکی از معضلات نمایشگاه‌ها در ایران عدم دسترسی غرفه‌داران و بازدیدکنندگان به فروشگاه‌هایی است که مواد غذایی و اقلام سوپرمارکتی عرضه می‌کنند.

تامین ناهار، تنقلات و نوشیدنی در بسیاری از رویدادها گاهی آزاردهنده یا حتی ناممکن است، زیرا بوفه‌ها و کافه‌هایی که در نمایشگاه‌ها مستقر هستند، تنوع چندانی ندارند یا قیمت آنها بیشتر از سطح شهر است. صاحبان کار و کسب‌های جانبی نمایشگاه‌ها با این توجیه که برای تامین اجاره‌بهای فضا دشوار مشکل هستند، از قیمت محصولات یا خدمات‌شان دفاع می‌کنند.

از سوی دیگر غرفه‌داران نیز برای تامین اقلام پذیرایی یا دستمال کاغذی با مشکل مواجه هستند و مجبورند آن را با قیمت بالاتر تهیه کنند یا فردی را برای خرید به بیرون از نمایشگاه اعزام کنند.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با استقرار فروشگاه سیار در نوزدهمین نمایشگاه گل و گیاه تهران، یک راهکار موثر را برای رفع این معضل معرفی کرده است.

این فروشگاه که در یک سازه کاروانی جای گرفته و با خودرو جابه‌جا می‌شود، اقلامی چون نوشیدنی، ساندویچ سرد، چای، بستنی، تنقلات و محصولات سلولزی را عرضه می‌کند که از نیازهای غرفه‌داران و بازدیدکنندگان است.

هنوز مشخص نیست شرکت شهروند چند فروشگاه سیار را در اختیار دارد، اما نقاطی در شهر تهران وجود دارد که به دلیل وجود نداشتن فروشگاه مواد غذایی، برای ساکنان و رهگذران دردسر می‌سازد.

از آنجایی که قیمت اجاره ملک در مناطق تجاری بسیار بالاست، مغازه‌دارها توان اجاره آن را ندارند، به همین دلیل استقرار فروشگاه سیار می‌تواند یک راهکار عقلانی باشد.

خبرها