۱۴۰۳-۰۱-۲۹
  • facebook
  • twitter
  • telegram
  • instagram

پاسخ کوسوری به فرورتیش‌آنلاین: مصرف‌کنندگان در ایران نگران مشکل برقی سرخ‌کن‌ها نباشند

  • ۱۴۰۱-۱۲-۰۹
سرخکن کوسوری

فرورتیش‌آنلاین: شرکت امریکایی کوسوری که در روزهای اخیر ۲ میلیون سرخ‌کن بدون روغن خود را به دلیل نقص در قسمت برق‌رسانی فراخوان کرده، به ابهام پیش آمده برای مشتریان ساکن ایران پاسخ داد.

از آنجایی که تاکنون بیش از ۲۰۵ دستگاه Air Fryer این شرکت در خانه‌ها آتش گرفته، به دنبال آن Cosori به مشتریان خود هشدار داده برای پیش‌گیری از وقوع حوادث، دیگر از دستگاه خود استفاده نکنند و آن را پس بفرستند. این فراخوان باعث سردرگمی صاحبان سرخ‌کن‌های معیوب در ایران شد زیرا آنها امکان ارسال دستگاه‌های معیوب به کارخانه را ندارند.

با وجود این شرایط، وزارت صمت به عنوان متولی امر در مقابل این رخداد سکوت اختیار کرد و پرسش‌های مصرف‌کنندگانی که نگران بودند سرخ‌کن‌ها آتش بگیرد، بی‌پاسخ ماند. اما پس از تماس فرورتیش‌آنلاین با Cosori مسؤولان آن توضیحاتی را ارائه کرده‌اند که ابهامات را برطرف می‌کند، زیرا این شرکت تاکید کرده که فراخوان بازگرداندن دستگاه‌های Air Fryer تنها برای مصرف‌کنندگان در ایالات‌متحده، کانادا و مکزیک معتبر است.

کوسوری توضیح داده، با توجه به متفاوت بودن ولتاژ وسایل برقی در اروپا، انگلیس و ایران، محصولات این شرکت که با ولتاژ ۲۲۰ ولت کار می‌کنند مشکل فنی ندارند.

بدین‌ترتیب صاحبان سرخ‌کن‌های بدون روغن در ایران می‌توانند بدون نگرانی از دستگاه خود استفاده کنند.

خبرها